Taşıt Sistemleri

Akaryakıt Mobil Ödeme Sistemi

Akaryakıt Mobil Ödeme Sistemi

Akaryakıt mobil ödeme sistemi kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan pratik bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Akaryakıt istasyonları zaman zaman hepimizin farklı sebeplerden dolayı durakladığı alanlardan bir tanesidir. Kimisi akaryakıt almak için, kimisi karnını doyurmak için, kimisi aracını yıkamak için kimisi de lastik basıncını kontrol etme amaçlı durmaktadır.

Akaryakıt alımı gerçekleştirdiğimiz esnada eğer ki vaktimiz varsa olabildiğince oyalanıyorken, vaktimiz olmadığı zamanlarda ise hemen işimizi halledip çıkmak istiyoruz. Fakat aksi gibi vaktimiz olduğu zamanlarda kasadaki sıra yoğunluğu oldukça fazla oluyor ve işimiz bundan dolayı aksıyor.

Tam olarak bu noktada kullanıcılara kolaylık sağlama amaçlı olarak akaryakıtta mobil ödeme sistemi hayatımıza girmeye başladı. Müşteri alışkanlıklarının dönüşümü ile birlikte artık davranışlar dijitalleşmeye ve mobilleşmeye doğru yönelim gösteriyor.

Bu durumdan nasibini alan sektörlerden bir tanesi de akaryakıt sektörü olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda hemen hemen her marka akaryakıtta mobil ödeme sistemi için gaza basmış durumda. Ayrıca kullanıcılardaki akıllı telefon kullanımının artması, mobil aplikasyonların da çoğalmasıyla birlikte akaryakıtta mobil ödeme sistemi de yavaş yavaş kullanıcılar için de normal bir durum haline dönüşmeye başlıyor.

Şu anda bir taşıtmatik hizmeti alıyor musunuz?

Akaryakıt Mobil Ödeme Sistemi Kullanan Markalar Kimlerdir?

En çok kullanılan mobil ödeme seçenekleri şu şekildedir;

 • Petrol Ofisi Öde Geç
 • Shell Paycell
 • Opet mobil ödeme sistemi
 • BP araçta ödeme
 • Total BKM Express mobil ödeme sistemi

Petrol Ofisi Öde Geç

Petrol Ofisi Öde Geç

Petrol Ofisi akaryakıt mobil ödeme sistemi olarak Öde Geç hizmetini sunmaktadır. Öde Geç ile birlikte akaryakıt alışverişlerinizi gerçekleştirirken aracınızdan inmenize gerek kalmaz. Türkiye’de 1000’in üzerinde olan Öde Geç üyesi istasyon üzerinden arabanızdan inmeden akaryakıt alımınızı gerçekleştirebilmeniz için tek yapmanız gereken şey kredi kartınızla Positive Card’ınızı eşleştirmek ve bunu pompaya okutmaktır.

Shell Paycell

Shell Paycell

Turkcell’in ödeme platformu Shell Paycell, çocuğunu araçta yalnız bir şekilde bırakmak istemeyen kişiler için oldukça faydalıdır. Paycell, kullanıcılara araçtan inmeden ödeme imkanı sunmaktadır. Paycell ile birlikte telefonunuza gelen mesaj sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz

Şu anda uygulamanın geçerli olduğu 42 istasyon bulunmaktadır. Gün geçtikçe istasyon sayısının artması beklenmektedir.

Opet Mobil Ödeme Sistemi

Opet Mobil Ödeme Sistemi

Opet mobil ödeme sistemi sayesinde de akaryakıt alışverişlerini gerçekleştirirken aracınızdan inmenize gerek kalmamaktadır. Opet mobil ödeme sisteminden faydalanabilmek için Opet mobil uygulaması üzerinden kayıt olmanız yeterlidir. Aktif olan herhangi bir kredi kart bilgilerinizi doldurarak akaryakıt alışverişlerinizi arabadan inmeden gerçekleştirebilirsiniz. Opet mobil ödeme sisteminin diğerlerine nazaran şöyle bir farklılığı bulunmaktadır; Opet mobil ödeme sistemi sadece benzin ve motorinde geçerlidir. LPG veya market alışverişleri için mobil ödeme sisteminde geçerli olmamaktadır.

BP Araçta Ödeme

BP Araçta Ödeme

BP istasyonlarında akaryakıt mobil ödeme sistemi kullanabilmeniz için Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca BP araçta ödeme kolaylığı sadece Garanti Bonus kartı olan kişilere sunulmaktadır.

Total BKM Express Mobil Ödeme Sistemi

Total BKM Express Mobil Ödeme Sistemi

Total BKM Express mobil ödeme sisteminden faydalanabilmek için öncelikle Total mobil uygulamasını ve BKM Express mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından da kayıt olmanız gerekmektedir. Sonrasında mobil ödeme sisteminden faydalanabilirsiniz.

Firmaların sunduğu akaryakıt mobil ödeme sistemi bu şekildedir.

Kendi Teklifini Oluştur

  Size özel en avantajlı teklifi almak için haritadan bulunduğunuz ile tıklayın. Teklife ücretsiz ulaşın.

  İçerik Tablosu

   İskonto Oranını
   Ücretsiz Hesapla

   Şirket sahiplerine özel iskonto oranını hemen öğren


   Son Bir Adım Kaldı

   Size özel teklifi iletebilmemiz için bilgilerinizi giriniz:

   Sektörünüzü Seçiniz

   Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.