Taşıt Sistemleri

BP Filo Master Nedir?

BP Filo Master Nedir?

Bu içeriğimizde BP Filo Master nedir, işletme sahiplerine nasıl katkılar sağlar gibi konular üzerinde duracağız. O zaman hiç vakit kaybetmeden konumuza giriş yapalım.

BP Türkiye, taşıtmatik sistemi aracılığıyla akaryakıt ikmali esnasında akaryakıt giderlerinde tam kontrol, araçtan inmeden ödeme yapabilme imkanı, hatalı bir akaryakıt alımının yapılmaması, otomatik ödeme imkanının olması, tek fatura seçeneğinin bulunması ve limitlendirme gibi avantajları firmalara sunmaktadır. Filo Master da BP Taşıtmatik’i destekleyecek bir platform olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Bp Filo Master Hakkında Bilgilendirme

BP Filo Master Kimlere Yöneliktir?

BP Türkiye, filo müşterilerinin akaryakıt konusunda tam olarak yönetime hakim olabilmesi ve bunun haricinde de akaryakıt alımı yaparken zaman tasarruf ve kolaylık sağlayabilmesi adına BP Filo Master’ı müşterilerine sunuyor. BP Türkiye, BP taşıtmatik ile müşterilerine sunmuş olduğu hizmeti daha da genişleterek iş ortaklarına özel BP Filo Master platformunu hayata geçirdi. Sadece BP taşıtmatik kullanıcıları için hazırlanan BP Filo Master, inovatif ve ayrıcalıklı özellikleri ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Günlük operasyonel maliyetleri düşürmeyi hedefleyen platform sigorta, seyahat, sağlık, araç bakımı, ofis malzemesi, kurumsal eğitim gibi her ölçeği içerisinde barındıran firmaya kurumsal çözümler sunar. Filo Master’ın sunduğu tekliflerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilmek için BP taşıtmatikli olmak gerekiyor.

BP Taşıtmatik’i kullanan BP iş ortakları bptasitmatikonline.com sitesi üzerinden yapmış oldukları akaryakıt alışverişlerinin haricinde avantajlı bir şekilde hazırlanan teklifleri de inceleme şansına sahip oluyorlar.

Kendi Teklifini Oluştur

  Size özel en avantajlı teklifi almak için haritadan bulunduğunuz ile tıklayın. Teklife ücretsiz ulaşın.

  İçerik Tablosu

   İskonto Oranını
   Ücretsiz Hesapla

   Şirket sahiplerine özel iskonto oranını hemen öğren


   Son Bir Adım Kaldı

   Size özel teklifi iletebilmemiz için bilgilerinizi giriniz:

   Sektörünüzü Seçiniz

   Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.