Taşıt Sistemleri

Akaryakıt İstasyonlarındaki Taşıtmatik Kullanım Seçenekleri

Akaryakıt İstasyonlarındaki Taşıtmatik Kullanım Seçenekleri

Bu makalemizde önce biraz taşıt tanıma sisteminin üzerinde duracağız ardından da taşıtmatik kullanım seçeneklerini anlatacağız. Hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Taşıt tanıma sistemi, işletmelerin akaryakıt alımlarını takip edebilmesi adına gerçekleştirilen raporlama sistemidir. Bu sistemin işletmelere tasarruf sağlayabilme gibi bir özelliği bulunur. TTS aracılığıyla ticari araçlarınızın hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar yakıt aldığını kontrol edip raporlama işleminizi yapabilirsiniz. Ek olarak ticari araçlarınızın kilometrede ne kadar yakıt harcaması yaptığını öğrenerek araç tercihlerinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıt tanıma sisteminin artık küçük büyük neredeyse tüm şirketlere tasarruf sağladığı herkes tarafından biliniyor. Günümüzde firmalar için artık taşıt tanıma sistemi sadece tasarrufu da simgelemiyor. Tasarrufun dışında gelişen teknolojiye ayak uyduran yenilikçi firma imajını da yansıtıyor.

Taşıtmatik Kullanım Seçenekleri

Taşıtmatik Kullanım Seçenekleri

Taşıtmatik kullanım seçenekleri şu şekildedir; seçenekler akıllı halka, akıllı anahtarlık ve taşıt tanıma kimlik ünitesinden oluşur.

Akıllı Halka

Motor ile bağlantısı kurulmayan taşıt tanıma kullanım seçeneğidir. Aracın pompa kapağına takılan bir vida sayesinde kurulur. Akıllı halkanın kullanımı kolay ve kaybolma riski azdır. Bu yüzden en çok tercih edilen taşıtmatik kullanım seçeneğidir.

Şu anda bir taşıtmatik hizmeti alıyor musunuz?

Akıllı Anahtarlık

Akıllı anahtarlık kullanım seçeneği elde taşınan ve kilometre ölçümü yapmayan sistemdir. Kaybolma riski fazla olmasından ötürü daha az tercih edilir.

Kendi Teklifini Oluştur

  Taşıt Tanıma Kimlik Ünitesi

  Taşıt tanıma kimlik ünitesi tamamen elektronik olarak kontrol edilir. Kilometre ölçümü işlemini gerçekleştirir. Taşıt tanıma kimlik ünitesi motor ile bağlantı kurularak monte edilmesi gereken bir sistemdir. Kurulumu gerçekleştirilirken motor ile bağlantı kurulması gerektiğinden en az tercih edilen sistemdir.

  Size özel en avantajlı teklifi almak için haritadan bulunduğunuz ile tıklayın. Teklife ücretsiz ulaşın.

  İçerik Tablosu

   İskonto Oranını
   Ücretsiz Hesapla

   Şirket sahiplerine özel iskonto oranını hemen öğren


   Son Bir Adım Kaldı

   Size özel teklifi iletebilmemiz için bilgilerinizi giriniz:

   Sektörünüzü Seçiniz

   Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.